KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11609351

nr 1160 9351

Etsningar

4 st, Efter Zorn, motivet: 22x16

Kondition: osignerade

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 5 februari 2018
kl 19:59:44

31/1 22:00:57 1      Vinnande bud